Wyjazdy zagraniczne

Dołącz do Surf People podczas wyjątkowych wyjazdów zagranicznych. Zwiedziliśmy już pół świata w poszukiwaniu najlepszych warunków do nauki kitesurfingu i surfingu. Pływaliśmy w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Australii oraz na kilkudziesięciu spotach w Europie. Podróżowanie jest naszą największą pasją, dlatego nigdy nie zwalniamy i ciągle szukamy nowych spotów.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Jesteśmy licencjonowanymi instruktorami z wieloletnim doświadczenim dydaktycznym zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dużo podróżujemy oraz startujemy z sukcesami w zawodach wciąż rozwijając umiejętności i poszerzając swoje surfingowe horyzonty.

Najlepsze spoty

Zawsze jeździmy w sprawdzone przez nas spoty, które muszą spełniać kryteria zarówno bezpieczeństwa jak i urozmaiconych warunków dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Wybieramy terminy wyjazdów pokrywające się z najlepszymi statystykami wiatrowymi.

Przejrzyste oferty

Oferty skonstruowane są z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych kosztów oraz pełnej informacji o ewentualnych opłatach dodatkowych. Nie chcemy, żebyś został zaskoczony nieprzewidzianymi wydatkami zagranicą.

Wyjazdy w grupie

Grupowe wyjazdy dają niezapomniane przeżycia wśród ludzi dzielących tę samą pasję. Podróżuj w aktywny sposób z osobami, które mogą stać się Twoimi przyjaciółmi do końca życia oraz doskonałymi kompanami podróży.

Dlaczego warto?

Agata

Cud, miód, malina. Byłam już z Lanikai w Maroko (Dakhla), na Półwyspie, na Sri Lance i już planuję kolejne, bo każdy wyjazd był super zorganizowany! Widać, że Bartek, Kuba i Kasia mają mega zajawkę na to co robią i, co więcej, znają się na rzeczy. Dzięki!

Kuba

Z Lanikai można pojechać na koniec świata i wszystko będzie ogarnięte i załatwione jak należy. Super spoty i mega dużo pozytywnej energii!
Pierwszy raz pojechałem z nimi na Sri Lankę Kite Camp 2017 i na pewno nie będzie to mój ostatni wyjazd!

Kasia

Kuba i Bartek = pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pozytywna energia!
Polecam podróżowanie i niezapomnianą przygodę z Lanikai

Kuba

Z chłopakami na wyjazdach, dzieją się takie rzeczy, o których się nawet uczestnikom pamiętników z wakacji nie śniło! Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba przeżyć samemu!

Asia

Z taką firmą można by pojechać i na koniec świata :). Polecam zaprawionym poszukiwaczom przygód!