Kursy FOIL

Nauka lewitowania, czyli hydrofoila jeszcze nigdy nie była tak prosta. Jesteśmy szkołą, która specjalizuje się w hydrofoilu. Posiadamy doświadczonych instruktorów oraz duży wybór sprzętu foil, żeby w jak najprostszy sposób nauczyć Cię lewitacji. Hydrofoil to dziedzina kitesurfingu, która od kilku lat staje się bardzo popularna i jest świetną alternatywą na słabowiatrowe warunki, które często zdarzają się na Półwyspie Helskim. Chcemy, żeby Twoje szkolenie w Surf People było maksymalnie łatwe i bezpieczne dlatego opracowaliśmy własny program szkolenia na hydrofoilu.

Szkolenie z motorówką

Pierwsze kroki przeprowadzamy na specjalnych skrzydłach podczas pływania na wake’ u. Ta metoda ułatwia naukę odpowiedniego balansu na desce i oswaja Cię z wyjściem na skrzydło, dzięki czemu późniejsze etapy są łatwiejsze i czujesz się znacznie pewniej.

Szkolenia kitesurfingowe

Następnym krokiem jest przejście na wypornościową deskę kitesurfingową i nauka na zestawie z krótkim masztem, które jest idealnym rozmiarem do nauki na płytkim akwenie jakim jest Zatoka Pucka. Ostatecznym etapem jest nauka na dłuższym maszcie.

Cennik lekcji ze skuterem 1 os.

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja indywidualna z motorówką 1h 500 zł/os.
Pakiet Foil ze skuterem 3h 1300 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, wsparcie motorówki, sprzęt foil oraz kamizelkę i kask.
Zarezerwuj

Cennik lekcji 1 os.

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja indywidualna 1h 230 zł/os.
Pakiet Foil 4h 850 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt foil oraz kamizelkę i kask.
Zarezerwuj