Kurs podstawowy

Osoby chcące zacząć swoją przygodę z surfingiem szkolone są zawsze przez doświadczonych instruktorów Surf People z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdego dnia dobieramy odpowiedni spot do aktualnie panujących warunków. Nasza firma zapewni Ci również niezbędny sprzęt potrzebny do kursu.

Teoria

Omówienie sposobu zachowywania się fal oraz ich rodzaje, podstawy sprzętu surfingowego, zasady bezpieczeństwa na wodzie, kultura na spocie, Surfingowe Prawo Drogi, specyfika różnych spotów oraz omówienie metod przechodzenia przez fale. Przedstawione będą również podstawowe metody czytania fal w różnych miejscach spotu. Zajęcia odbywają się na plaży oraz w formie wykładów.

Praktyka

Omówienie oraz praktyka na sucho wstawania na desce, przechodzenia przez pianę, odpowiednie ustawienie się na desce oraz rozstaw nóg. Ćwiczenia w wodzie na odpowiednie siedzenie na desce, czytanie fal, łapanie otwartych fal, podstawowe techniki skrętów oraz płynięcia w poprzek fali. Wszystkie ćwiczenia wykonywane w aspekcie bezpieczeństwa na wodzie oraz kultury surfingowej.

Cennik lekcji indywidualnej

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja indywidualna 1,5h 150 zł/os.
Pakiet 6h 6h 550 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt - pianka oraz deska.
Zarezerwuj

Cennik lekcji grupowej max 6 os.

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja grupowa 1,5h 100 zł/os.
Pakiet 6h 6h 350 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt - pianka oraz deska.
Zarezerwuj