Kurs doszkalający

Na etapie kiedy jesteś już samodzielny w wodzie, powinieneś wziąć udział w kursie doszkalającym, dzięki któremu będziesz w stanie w znacznej mierze kontrolować swoje zachowanie na fali, co w efekcie doprowadzi do dużo większej satysfakcji z surfingu. Instruktor skoryguje Twoje błędy, oraz przekaże Ci porady, które znacznie poprawią jakość Twojego surfingu.

Teoria

Analiza błędów za pomocą zdjęć oraz nagrań z sesji, poprawienie podstawowych błędów: pozycji oraz pracy ciałem, a także odpowiednie ułożenie na desce podczas łapania fal i płynięcia. Dopasowanie odpowiedniej deski do aktualnie panujących warunków oraz parametrów ciała, przedstawienie różnic w różnych rodzajach desek oraz finów.
 

Praktyka

Nauka wygenerowania większej mocy, kontroli oraz szybkości podczas płynięcia na fali, nauka “duck dive”, szlifowanie umiejętności “czytania” i łapania odpowiednich fal, korygowanie oraz nauka bottom turnów, a także dynamicznych zakrętów na fali połączone z odpowiednią pozycją na desce. Nauka pewniejszego oraz bardziej zwinnego pływania w odpowiednim miejscu na różnego rodzaju falach.

Cennik lekcji indywidualnej

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja indywidualna 1h 120 zł
Pakiet 3h 3h 300 zł
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt - pianka oraz deska.
Zarezerwuj

Cennik lekcji grupowej 2 os.

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja grupowa 2 os. 1h 90 zł/os.
Pakiet 3h 3h 250 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt - pianka oraz deska.
Zarezerwuj