Kursy podstawowe

Osoby zaczynające swoją przygodę z kitesurfingiem szkolimy według standardów PZKite – Polskiego Związku Kiteboardingu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przy odpowiednich warunkach pogodowych oraz z odpowiednią asekuracją. Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w parach, prowadzone są przez licencjonowanych oraz doświadczonych instruktorów. Nasza firma zapewni Ci pełny sprzęt, Ty musisz tylko mieć chęci!

PZKite I (ok. 4h)

Omówienie kierunków wiatru oraz teorii okna wiatrowego, rozkładanie oraz zwijanie sprzętu kitesurfingowego, budowa sprzętu kite, zasady bezpieczeństwa wraz z użyciem systemów bezpieczeństwa, podstawy Kitesurfingowego Prawa Drogi, asekurowanie przy startowaniu i lądowania latawca, nauka podstaw pracy latawcem na latawcu treningowym. Podstawy pracy latawcem pompowanym w wodzie po krawędziach okna wiatrowego oraz body dragi.

PZKite II (ok. 4h)

Startowania latawca z pomocą asystenta, praca w wodzie na latawcu pompowanym, body dragi z deską. Zakładanie deski w wodzie oraz utrzymywanie pozycji startowej. Umiejętność startu oraz przepłynięcia krótkiego dystansu na desce w obu kierunkach. Omówienie systemu bezpieczeństwa w wodzie wraz z użyciem systemów bezpieczeństwa, awaryjne zwijanie latawca w wodzie, a także lądowanie i startowanie latawca w wodzie.

PZKite III (ok. 4h)

Samodzielne startowanie i lądowanie latawca. Umiejętność utrzymywania prawidłowej pozycji ciała podczas pływania wraz z ostrym płynięciem na wiatr. Wykonywanie zwrotów oraz nabierania wysokości. Dodatkowo nauczysz się zachowania na głębokiej wodzie oraz różnych możliwości organizacji ruchu na wodzie.

PZKite IV (ok. 3h)

Poziom IV to etap dopełniający podstawowe umiejętności. Na tym etapie nauczysz się podstaw skoków przez zenit wraz z bezpiecznym lądowaniem, a także pływania na switch. Dodatkowo etap ten przygotowuje do pływania na zafalowanym akwenie oraz w przypadku granicznych warunków słabowiatrowych.

Cennik lekcji indywidualnej

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja indywidualna 1h 170 zł/os.
Pakiet 4h 4h 620 zł/os.
Pakiet 8h 8h 1200 zł/os.
Pakiet 12h 12h 1740 zł/os.
Pakiet 15h 15h 2100 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt - pianka, trapez, kask, kamizelka, zestaw kite.
Zarezerwuj

Cennik lekcji grupowej 2 os.

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Lekcja grupowa 1h 130 zł/os.
Pakiet 4h 4h 460 zł/os.
Pakiet 8h 8h 880 zł/os.
Pakiet 12h 12h 1200 zł/os.
Pakiet 15h 15h 1425 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie, pełny sprzęt - pianka, trapez, kask, kamizelka, zestaw kite.
Zarezerwuj