Team

Nasz team Surf People to ludzie współtworzący firmę zajmującą się szkołą oraz wyjazdami surfingowymi i kitesurfingowymi. W sezonie spotkasz nas na kempingu Chałupy 3, a w zimę zabierzemy Cię na najlepsze spoty na Świecie. Naszą życiową pasją oraz sposobem na życie jest podążanie za wodą, wiatrem oraz falami.

Kuba Pomysłodawca Surf People

Wychowany na Chałupach 3 zaczynał jako windsurfer, poźniej przerzucił się na kitesurfing. Pomiędzy sezonami szuka wiatru i fal w najciekawszych miejscach na Świecie. Uczestnik wielu zawodów kite i surf.

Bartek Pomysłodawca Surf People

Na codzień spotkasz go na Chałupach 3, gdzie doradza w kwestiach sprzętu oraz szkoli. Uczestnik wielu zawodów kite/surf/SUP z wieloma sukcesami na koncie! Najbardziej cierpliwy instruktor na Półwyspie.

Kasia Dobra Dusza

Nieodłączna część naszej szkoły – żeński pierwiastek. Zawsze uśmiechniętą Kasię znajdziecie na wodzie z kursantami lub z aparatem na plaży. Uczestniczka wielu zawodów kite z sukcesami na koncie oraz świetna surferka.

Filip Instruktor i grafik

Nasza artystyczna dusza, człowiek złota rączka i świetny instruktor kite. Zawsze coś maluje, naprawia, tworzy lub po prostu jest na wodzie. Człowiek instytucja i graficzna podpora szkoły.

Kama Menedżerka

Zuza Instruktorka

Maks Instruktor

Maciek Instruktor

Misiek Instruktor

Miłosz Bosman

Mike Bosman

Helenka Pies instruktor