Nocleg Chałupy 3

W naszej szkole oferujemy cztery pokoje o różnej wielkości zlokalizowane w samej bazie przy spocie. Pokoje są zbudowane w surferskim klimacie oraz są schludne, czyste i jasne. Przy rezerwacji pokoi prosimy o podanie numerów rejestracyjnych samochodu (jeden na pokój) w celu zgłoszenia go na parkingu kempingu. Parking dla jednego samochodu na pokój jest wliczony w cenę noclegu.
Na kempingu Chałupy 3 do dyspozycji gości są również dostępne różne rodzaje zakwaterowania: domki holenderskie, przyczepy, a także miejsca na namioty. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę: http://chalupy3.pl/pl/.

Pokój 2 os.

Pokój umiejscowiony na lewej ścianie szkoły z tyłu. W pokoju znajduje się jedno podwójne łóżko, szafki do schowania rzeczy oraz półki.

Pokój 3 os.

Pokój umiejscowiony na lewej ścianie z przodu. W pokoju znajdują się jedno dwupiętrowe łóżko oraz jedynka oraz szafki do schowania rzeczy.

Pokój 2 os.

Pokój umiejscowiony na prawej ścianie z tyłu. W pokoju znajduje się jedno dwupiętrowe łóżko, szafki do schowania rzeczy, półki oraz wieszaki.

Pokój 3 os.

Pokój umiejscowiony na prawej ścianie z przodu. W pokoju znajduje się jedno dwupiętrowe łóżko oraz jedynka, a także szafki do schowania rzeczy.

Cennik pokoi poza sezonem (maj, czerwiec, wrzesień)

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Pokój 2 os. 1 noc 60 zł/os.
Pokój 3 os. 1 noc 50 zł/os.
Cena zawiera: prześcieradło, koc oraz grzejnik.
Zarezerwuj

Cennik pokoi w sezonie (lipiec, sierpień)

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Pokój 2 os. 1 noc 80 zł/os.
Pokój 3 os. 1 noc 60 zł/os.
Cena zawiera: prześcieradło, koc oraz grzejnik.
Zarezerwuj