Nocleg Chałupy 3

W naszej szkole oferujemy cztery pokoje o różnej wielkości zlokalizowane w samej bazie przy spocie. Pokoje mają surferski klimat oraz są schludne, czyste i jasne. Przy rezerwacji pokoi prosimy o podanie numerów rejestracyjnych samochodu (jeden na pokój) w celu zgłoszenia go na parkingu kempingu. Parking jest wliczony w cenę noclegu.
Na kempingu Chałupy 3 do dyspozycji gości są również dostępne różne rodzaje zakwaterowania: domki holenderskie, przyczepy, a także miejsca na namioty. Rezerwacji na inne formy noclegu można dokonywać poprzez stronę: http://chalupy3.pl/pl/.
Prosimy o sprawdzenie naszego regulaminu.

Pokój 2 os.

Pokój umiejscowiony na lewej ścianie szkoły z tyłu. W pokoju znajduje się jedno podwójne łóżko, szafki do schowania rzeczy oraz półki.

Pokój 3 os.

Pokój umiejscowiony na lewej ścianie z przodu. W pokoju znajdują się jedno dwupiętrowe łóżko oraz jedynka oraz szafki do schowania rzeczy.

Pokój 2 os.

Pokój umiejscowiony na prawej ścianie z tyłu. W pokoju znajduje się jedno dwupiętrowe łóżko, szafki do schowania rzeczy, półki oraz wieszaki.

Pokój 3 os.

Pokój umiejscowiony na prawej ścianie z przodu. W pokoju znajduje się jedno dwupiętrowe łóżko oraz jedynka, a także szafki do schowania rzeczy.

CENNIK POKOI POZA SEZONEM (MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ)

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Pokój 2 os. 1 noc 60 zł/os.
Pokój 3 os. 1 noc 50 zł/os.
W pokoju znajdziesz: prześcieradło, koc, poduszki, grzejnik oraz czajnik z kubkami.
Zarezerwuj

CENNIK POKOI W SEZONIE (LIPIEC, SIERPIEŃ)

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
Pokój 2 os. 1 noc 80 zł/os.
Pokój 3 os. 1 noc 60 zł/os.
W pokoju znajdziesz: prześcieradło, koc, poduszki, grzejnik oraz czajnik z kubkami.
Zarezerwuj